מענה בימים א'–ה': 18:30- 09:00 , יום ו': 14:00 - 10:00 | 📞טלפון ליצירת קשר במקרים דחופים: 073-374-4790 📞| נשמח לתת ייעוץ וליווי אישי לאורך כל הרכישה🙂 | פתוחים גם בפסח

חברת ביספיי נוסדה בשנת 2016. היא מתמחה במכירת ציוד ריגול ופיקוח נגד ריגול, אך גם באיסוף והגנה על מידע ובטיחות רכוש.

המבחר המוצע תמיד איכותי ובמחיר אופטימלי. לכן הוא יכול לשמש גם אנשי מקצוע וגם חובבנים. אנו משתפים פעולה עם מוסדות ממשלתיים, שירותי אכיפת החוק, משרדי עריכת דין, סוכנויות בילוש וסוכנויות להגנת הרכוש. הציוד שלנו מאפשר לחברות לקבל בקרה בכל הנוגע ליעילות וכנות העובדים, מגן מפני ריגול תעשייתי ודליפת נתונים חסויים. אנו עוזרים להורים על ידי מתן בקרה על נער מרדן ושמרטפים לא ישרים. אתה יכול גם לבדוק את כנות השותף ולהגן על משפחתך. כל זה מביא להגברת הבטיחות והשקט הנפשי. אנו חלק מתחום תעשייה שמתפתח במהירות, ולכן התגובות שלנו לצרכי הלקוחות מהירות. אנו מיישמים גם חידושים. לפני שנכלל את המוצר בהצעה שלנו, אנו עורכים בדיקות מעשיות עצמאיות משלנו. אנו לא מוכרים מוצרים שאינם עומדים בציפיות שלנו.
נכון לעכשיו יש לנו 2 סניפים. בגלל העובדה שהחברה מתפתחת וציוד הבלשים פופולרי יותר ויותר, אנו מתכננים לפתוח כמה חנויות חדשות. אנו מציעים תנאי משלוח אטרקטיביים ואפשרות להחזרת מוצרים.
המוצרים שלנו חדשים לגמרי, נקיים מפגמים וליקויים משפטיים, עם אחריות לשנה. אנו עוסקים מורשים במוצרים של מותגים כגון: Alcoscent, Aceco, AOR, Armasight, Cellebrite, Diasonic, Digiscan Labs, DOD, Esonic, ESP, Flir, Goscam, Icom, Mace, REI, Rikaline, Strontium, TS-Market. , יונידן. אנו מספקים שירות טכני מקצועי, ואחריות לכל מוצר. בנוסף, אנו שומרים על אנונימיות מוחלטת של הלקוח.
אנו פעילים בסביבת הטכנולוגיות המודרניות. אנו משתפים פעולה עם אמצעי התקשורת המסחריים, מארגנים קמפיינים לקידום תחרויות בהם תוכלו לזכות בכמה מהמוצרים שלנו. יצרנו בלוג בלשי העוסק בנושאים כמו ריגול, קרימינולוגיה ועניינים משפטיים. הוא מציג גם היבטים מעניינים של אופן השימוש בציוד המקצועי שלנו בחיי היומיום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button
×
דילוג לתוכן